Archív receptov

 

Pesto pridávam do pomazánok, dipov, omáčiek aj marinád, takže je naozaj nepostrádateľnou súčasťou mojej kuchyne. V špajze mám vždy po ruke aspoň jeden pohár. Niekoľko pokusov a omylov ma doviedlo až k tomuto jednoduchému receptu, ktorý vám nezaberie ani 10 minút a napriek tomu dopadne vždy skvele. Vyskúšajte ho sami.

Na tieto nadýchané lievance sa u nás tešíme celý týždeň. Doma si bez nich už víkendové raňajky nedokážeme predstaviť! Vyskúšajte môj jednoduchý a rýchly recept a začnite si užívať pomalé sobotné raňajky. Ozdobiť ich môžete čímkoľvek, čo máte radi. U nás jednoznačne vedie jednoduchá verzia - čerstvé ovocie a javorový sirup.

Táto úžasne jemná a krémová polievka je ideálna pre jarné a letné večere. Príprava je jednoduchá, určite ju zaradíte medzi svojich favoritov hneď po prvom ochutnaní. Potrebujete len niekoľko základných surovín a čerstvú špargľu, najlepšie od vášho miestneho pestovateľa. Polievku dotiahnete k dokonalosti chlebovými krutónmi, čerstvými bylinkami a lyžicou smotany.

Táto hrejivá krémová polievka z tekvice je ideálnym jedlom pre chladné jesenné večery. Zohreje vás už pohľad na oranžovú farbu tekvice, ktorá navyše úžasne chutí a výborne zasýti celú rodinu. Rada ju ozdobím rôznymi druhmi syra, byliniek a korenia. Bez šalvie, tymiánu a tekvicových semienok si túto polievku už neviem predstaviť.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky